VISA CLASSIC DEBETOWA

Karty VISA Classic Debetowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi Posiadaczowi karty dokonywanie w kraju i za granicą transakcji.

KARTA ZBLIŻENIOWA VISA payWave

Szybkie i wygodne zakupy na wyciągnięcie ręki. Płać kartą zbliżeniową VISA payWave za zakupy do 30 zł - szybciej niż gotówką, bez użycia kodu PIN.

PŁAĆ TELEFONEM JAK KARTĄ VISA PAY WAVE

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay. Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc - sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe - tak samo jak kartą.

NAKLEJKA ZBLIŻENIOWA VISApayWave

Naklejka zbliżeniowa Visa payWave to nowoczesny produkt bankowy, który zapewnia stały, szybki i bezpieczny dostęp do środków zgromadzonych na rachunku.

  • -

VISA BUSINESS DEBETOWA/VISA BUSINESS ROLNIK

Karty VISA Business Debetowa oraz VISA Business Rolnik są międzynarodowymi kartami płatniczymi, którymi można się posługiwać w Polsce oraz za granicą.

Ważna informacja w sprawie kart płatniczych!

Szanowni Klienci,

W związku z procesem przełączania bankomatów dawnego Kredyt Banku S.A. do sieci bankomatowej BZ WBK S.A. informujemy, iż operacje w tych bankomatach dla Klientów Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Radomiu przestaną być bezprowizyjne.

Jednocześnie miło nam poinformować, iż sieć bezprowizyjnych bankomatów została poszerzona o dodatkowe bankomaty z sieci Planet Cash.

Bankomaty z sieci Planet Cash można znaleźć w:

  • 155 marketach Biedronka,
  • 135 marketach Carrefour,
  • 85 byłych lokalizacjach pozaoddziałowych Banku BGŻ,
  • 99 oddziałach Banku Credit Agricole.

Pełna lista bezprowizyjnych bankomatów dostępna jest w zakładce O banku/ Bankomaty bez prowizji

MARŻE WALUTOWE DLA KART

Koszty przewalutowania transakcji dokonywanych kartami płatniczymi pobierane przez Bank będący wydawcą Twojej karty

PRZELICZNIK WALUT VISA

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu
ul. Waryńskiego 2, 26-600 Radom
Tel. +48 48 362 66 53, e-mail: bsr@bsr.com.pl