MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION

Potrzebujesz szybko, łatwo i bezpiecznie wysłać pieniądze w dowolne miejsce na świecie?

Skorzystaj z usługi międzynarodowego przekazu pieniężnego Western Union!

WESTERN UNION  to uznana firma, ze 160-letnią tradycją, oferująca błyskawiczne przekazy pieniężne w ponad 510 tysiącach placówek w ponad 200 krajach świata. Tej firmie zaufały miliony ludzi na całym świecie codziennie wysyłając i odbierając pieniądze. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu jest partnerem Western Union.

Międzynarodowe Przekazy Pieniężne Western Union są  przeznaczone tylko dla osób fizycznych.

W Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Radomiu udostępniamy wypłatę przekazu w PLN, EUR, USD i GBP  a nadanie przekazu w PLN i USD. Opłaty za przekazy pobierane są w całości od nadawców i wyłącznie w walucie PLN. Usługa Western Union obejmuje również przekazy krajowe, które realizowane są w oparciu o standardy określone dla Międzynarodowych Przekazów Pieniężnych Western Union, przy czym walutą obowiązującą przy wpłatach i wypłatach realizowanych w Polsce jest wyłącznie PLN.

Przekaz udostępniony jest do wypłaty w ciągu 15 minut od momentu jego nadania. Przy odbiorze przekazu należy uwzględnić ewentualne różnice w strefach czasowych i godzinach otwarcia placówek Western Union oraz ograniczenia wynikające z lokalnych przepisów.

W celu nadania przekazu wystarczy zgłosić się do wybranej placówki Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Radomiu, złożyć dyspozycje wpłaty i wpłacić pieniądze. Przy odbiorze przekazu wystarczy przedstawić ważny dokument tożsamości i złożyć dyspozycję wypłaty.

https://www.westernunion.pl

  • -
Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu
ul. Waryńskiego 2, 26-600 Radom
Tel. +48 48 362 66 53, e-mail: bsr@bsr.com.pl