Skorzystaj z kredytu w Naszym Banku i weź udział w loterii "Logiczne, że się opłaca"

Weź kredyt z dodatkową szansą na wygranie 5 000 zł w loterii – dotyczy ona wszystkich kredytów dla klientów indywidualnych udzielonych między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 roku.

Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytu w naszym Banku. W akcji promocyjnej biorą udział produkty kredytowe dla klientów indywidualnych takie jak:

  • kredyt gotówkowy
  • kredyt mieszkaniowy
  • Uniwersalny kredyt hipoteczny
  • kredyt konsolidacyjny

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl.

Można grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Informacje na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można na stronie https://mojbank.pl/nasza-oferta/loteria

« wstecz

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu
ul. Waryńskiego 2, 26-600 Radom
Tel. +48 48 362 66 53, e-mail: bsr@bsr.com.pl