wszystkich zupełnie

Jeden z najbardziej znanych designerów samochodowych ostatnich lat Chris Bangle zorganizował warsztaty na których dwudziestu wybrańców z całego świata będzie uczyło się trudnej sztuki projektowania samochodów. Wśród nich jest także Polak!
Szymon Tylman jako jeden z dwudziestu wybranych studentów i profesjonalistów z całego świata bierze udział w warsztatach prowadzonych przez Chrisa Bangle. Praca pod okiem mistrza będzie dla nich wszystkich zupełnie nowym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie design.

Jako główny projektant BMW, Bangle nadzorował prace nad modelami serii 1, 3, 5, 6 i 7, SUV-ami X5, X6 i X3 oraz sportowymi samochodami Z3 i Z4. Jego talent przyczynił się także do sukcesu marek MINI i Rolls Royce.

 

Kiedyś marzenia, dziś spotkanie z najlepszymi. Do tego Chris Bangle. Legenda...

 

Szymon Tylman z zawodu jest inżynierem architektem. Od ponad 20 lat zajmuje się również designer samochodów.

Lamborghini Fire
Lamborghini Fire, autor: Szymon Tylman
W późniejszych latach fascynując się bryłą, ruchem, kinetyką oraz aspektami formy wybrał studia architektoniczne pozostając wierny rodzinnym tradycjom ,czyli architekturze. To aspekty inżynierii oraz tworzenia przestrzennych obiektów zdeterminowały jego życiowe wybory.

Podczas okresu studiów już jako student rozpoczął prace na uczelni. Zafascynowany motoryzacją i aspektami projektowania, w tym rysunku odręcznego, uczył młodych adeptów architektury obeznania z technikami prezentacji obiektów (brył, budowli) jednocześnie doskonaląc swój warsztat rysunkowy.

20-lecie Mazdy. Weź udział w konkursie!

Miłość do designu pozostała i trwa nadal.

Dziś będąc architektem i inżynierem, przekłada swoją pasje tworzenia brył na formy budynków ,wnętrz oraz przedmiotów. Jednocześnie pozostał wierny swojej życiowej pasji. Postanowił zmierzyć się z tematem profesjonalnego projektowania samochodów.

Kiedyś to co niemożliwe stało się faktem. Projektując, podglądając najlepszych jednocześnie chciał udoskonalić swoje umiejętności stylistycznie.

Fifi
Fifi, autor: Szymon Tylman
Pasja tworzenia formy, zawodowe doświadczenia oraz udoskonalone przez lata pracy na wydziale Architektury Techniki Rysunku przełożył na prace nad portfolio samochodowym i zgłosił się na warsztaty w mediolańskiej politechnice, prowadzone przez legendę designu i motoryzacji – Chrisa Bangle

Jeden z najbardziej znanych designerów samochodowych ostatnich lat Chris Bangle zorganizował warsztaty na których dwudziestu wybrańców z całego świata będzie uczyło się trudnej sztuki projektowania samochodów. Wśród nich jest także Polak!

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu
ul. Waryńskiego 2, 26-600 Radom
Tel. +48 48 362 66 53, e-mail: bsr@bsr.com.pl