BSR Radom mobileNet
GWARANCJA COSME

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu na podstawie zawartej umowy o współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego ma możliwość udzielania mikro, małym i średnim przedsiębiorcom, kredytów z zabezpieczeniem w formie gwarancji COSME.

Uwaga na fałszywe połączenia telefoniczne przestępców podszywających się pod banki!

Zapraszamy do zapoznania się z Komunikatem Komendy Głównej Policji, FinCERT.pl – BCC ZBP i Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji, w sprawie fałszywych połączeń telefonicznych przestępców podszywających się pod banki.

https://zbp.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Falszywe-polaczenia-telefoniczne-przestepcow-podszywajacych-sie-pod-banki

Proces rozliczenia i zwolnienia z obowiązku zwrotu w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0.
.
Skorzystaj z kredytu w Naszym Banku i weź udział w loterii "Logiczne, że się opłaca"
.
Tarcza Finansowa PFR 1.0 - Rozliczenie i umorzenie

Szanowni Państwo,

informujemy, że po 29 kwietnia 2021 r. rozpoczyna się proces umarzania subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0. dla mikro, małych i średnich firm.

PROFIL ZAUFANY - Potwierdź swoją tożsamość online z BSR w Radomiu
.
Apple Pay w naszym banku. Płać wygodniej, szybciej, bezpieczniej.

Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a.

Informacja dotycząca płatności zbliżeniowych kartą

Informujemy, że od dnia 19.03.2020r. limit dla transakcji zbliżeniowych kartą bez podawania PIN-u został podwyższony do wysokości 100 zł.

Biała lista podatników VAT

Z dniem 1 września 2019 r. weszła w życie ustawa z dnia 12 kwietnia 2019 r. wprowadzająca wykaz podatników VAT (tzw. biała lista podatników VAT) oraz obowiązek, od dnia 1 stycznia 2020 roku, weryfikowania rachunków bankowych kontrahentów.

Ważna zmiana w realizacji przelewów do Urzędów Skarbowych za PIT, CIT, VAT

Od 1 stycznia 2020 r. wpłaty za PIT, CIT oraz VAT do Urzędu Skarbowego należy dokonywać na indywidualny rachunek podatkowy (mikrorachunek).

ZMIENILIŚMY SPOSÓB LOGOWANIA W BANKU SPÓŁDZIELCZYM RZEMIOSŁA W RADOMIU – KONIECZNIE PRZECZYTAJ

Bank wprowadził nowy, bezpieczny sposób logowania do bankowości internetowej.

Nowy sposób logowania opiera się na tzw. silnym uwierzytelnieniu i składa się z dwóch elementów. Podczas logowania do bankowości internetowej oprócz loginu i hasła prosimy Cię dodatkowo o podanie kodu SMS lub numeru PIN certyfikatu kwalifikowanego.

Dlaczego wprowadziliśmy te zmiany

Zgodnie z Dyrektywą PSD2 wszystkie Banki w Polsce były zobowiązane najpóźniej do 14 września 2019r. wprowadzić procedurę silnego uwierzytelnienia, która służy zwiększeniu bezpieczeństwa Klientów korzystających z bankowości internetowej. Właśnie dlatego logowanie w Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Radomiu odbywa się dwuetapowo.

Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności!

Komunikat Prokuratury Krajowej, Komendy Głównej Policji, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Europejskiego Centrum Konsumenckiego i FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP z dnia 16 maja 2019 r. - czytaj więcej...

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Inspektorem ochrony danych w Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Radomiu jest Pani Agata Czubak.

Z inspektorem ochrony danych mogą Państwo skontaktować się pod adresem poczty elektronicznej: iod@bsr.com.pl lub pod numerem telefonu 48 362-66-53.

Komunikat

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu przestrzega przed złośliwym oprogramowaniem mogącym przekierować Państwa stronę bankowości elektronicznej na strony phisingowe:

  • https://www.e25.pl/*a
  • https://*.bs*.pl/*
  • https://*-bs*.pl/*
  • https://*bs.pl/*
  • https://*bs24.pl/*
  • https://*.cui.pl/*
  • https://ebo.*.pl/*
  • https://iri.*
  • https://kiri.*.pl/*
  • https://cbp.cui.pl/

W przypadku wystąpienia zdarzenia mogącego wskazywać na przekierowanie strony prosimy o jak najszybszy kontakt z placówką banku.

ZŁOŚLIWE OPROGRAMOWANIE GozNym i Malware Nymaim

.....więcej .....

DYSPOZYCJA WKŁADEM NA WYPADEK ŚMIERCI

Bank zgodnie z art. 56a ust. 1 Prawa Bankowego informuje o możliwości wydania przez Posiadacza rachunku dyspozycji wkładem na wypadek śmierci oraz o treści art. 56 Prawo Bankowe.

Dowiedz się więcej ...

RESTRUKTURYZACJA ZADŁUŻENIA

więcej ...

SMS BANKING DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I INSTYTUCJONALNYCH

Usługa SMS Banking umożliwia szybki i wygodny kontakt z bankiem z dowolnego miejsca na świecie. Za pośrednictwem wiadomości sms otrzymasz informację o saldzie i historii swoich rachunków przez 24 h na dobę.

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Radomiu
ul. Waryńskiego 2, 26-600 Radom
Tel. +48 48 362 66 53, e-mail: bsr@bsr.com.pl